זמנית האתר בבנייה

וילונות בחיפה

וילונות בחיפה קונים בדן גאלרי ויש לכך סיבה בכל סגנון ובכל צבע אפשר למצוא בדן גאלרי

וילונות מעשירים את עיצוב הבית
dan-gallery_cהבחירה להתקין וילונות בבית נעשית משיקולים פרקטיים, כמו הצללת האור בחדר, אך גם כמובן בשל תרומתם העיצובית של הווילונות לבית. בדיוק כמו כל בחירה עיצובית אחרת, בחירת הווילון משקפת את הטעם האישי של המתגוררים בבית ומשתלבת עם האמירה העיצובית של הבית כולו.

המבחר הגדול ביותר של וילונות בחיפה
אם אתם מחפשים חנות וילונות בחיפה, כדאי שתדעו שבדן גאלרי תמצאו מבחר עשיר של סגנונות ובדים. בחנות הממוקמת במפרץ חיפה תוכלו לבחור בין וילונות רומאיים, וילונות בד, וילונות אוסטריים, וילונות גלילה, וילונות האפלה וסוגים נוספים. יתרה מכך, המבחר שלנו מתחדש בכל עת, כך שאתם יכולים להיות בטוחים כי תמצאו אצלנו את הבדים האופנתיים ביותר ואת הדגמים המודרניים ביותר. בדי הוילונות מיוצרים בחברות המובילות בארץ ובחו”ל ובמגוון נרחב של דגמים.

יתרה מכך, דן גאלרי היא אמנם המקום המושלם לבחור וילונות בחיפה, אך היא גם המקום האידיאלי למציאת פתרונות נוספים לעיצוב הבית, כגון פרקטים, טפטים, ריפודי ספות וגם מבחר רחב של מוצרים משלימים לווילונות, כמו מוטות וסיומות.

אל אולם התצוגה והמתפרה שבבעלותנו, והממוקמים במפרץ חיפה, מגיעים מכל הארץ בחיפוש אחר וילונות מעוצבים, התפורים בתפירה עילית ומבדים איכותיים. במשך השנים, סיפקנו אלפי וילונות לבעלי דירות, וילות, בתי מלון, דירות לדוגמא, מועדונים, אולמות אירועים, סוויטות באוניות, מסעדות, מרכזים קהילתיים וכן הלאה וכן הלאה.

הניסיון עושה את ההבדל
כבר למעלה מ- 30 שנה שאנחנו מעצבים, מייצרים ומוכרים וילונות בחיפה, ולא בכדי. שמנו הטוב הולך לפנינו וכמעט כל מי שמחפש וילונות בחיפה פוקד את מקומנו. הודות לתופרות מקצועיות, המחזיקות במיומנויות תפירה מגוונות המוצרים אותם אנו מוכרים הינם באיכות תפירה גבוהה, המבטיחה את עמידות הוילונות.

בנוסף, צוות המכירות שלנו, הבקיא בתחום העיצוב וההום סטיילינג, עוזר לכם לתכנן ולהתאים את הוילון הנכון, הן מבחינה פרקטית והן מבחינה עיצובית. אפילו מעצבי פנים מגיעים להתייעץ עם הצוות שלנו, על מנת להגיע להתאמה הטובה ביותר בין הוילונות בבית לשאר הבחירות העיצוביות. ומנגד, לא רק וילונות בחיפה תמצאו אצלנו, אלא גם הכוונה לאחד ממעצבי הפנים עימם אנו עובדים.

ואם לא די בכך, על התזמורת כולה מנצח מנהל המחזיק בהכשרה בתחום מכשור, בקרה ושרטוט בניין, אשר נותנת לו את הכלים לספק פתרונות טכניים לכל עיצוב ‘משוגע’ של אדריכלים ומעצבי פנים. השילוב המנצח של הצוות כולו מאפשר לדן גאלרי להציע לכם את השירות המושלם בתחום הוילונות בחיפה.

בואו להיווכח בעצמכם
עכשיו אתם יכולים לבוא ולהיווכח בעצמכם כי אנחנו הכתובת המתאימה לכל מי שמחפש וילונות בחיפה ופתרונות עיצובים נוספים לבית. אל תוותרו על הביקור באולם התצוגה המפואר שלנו, לפני קבלת ההחלטה על רכישת וילונות ובואו להתרשם מהמבחר העצום והאיכות הגבוהה, בסופו תהפכו גם אתם ללקוחות מרוצים.

לוגו של וואטסאפ שלח הודעה בווצאפ