וילונות בצפון

וילונות בצפון רוכשים בדן גאלרי – וילונות אומן

וילונות בצפון בתפירה איכותית ומבדים איכותיים, מוצאים רק בדן גאלרי

וילונות תורמים לעיצוב הבית
בשנים האחרונות הפכו הוילונות לפריט חובה בכל חדר וסלון להשלמת המראה העיצובי. אם גם אתם עברתם לבית חדש או פשוט מעוניינים להעניק לבית שלכם מראה רענן ועדכני ואתם מתגוררים באזור הצפון, אנו מזמינים אתכם לבקר באולם התצוגה שלנו, כי וילונות בצפון רוכשים בדן גאלרי. אנו דואגים להתעדכן בכל עת בחידושים ובשינויים הנעשים בעולם אופנת הוילונות. אולם התצוגה שלנו מתחדש כל הזמן ותמיד תמצאו בו את הדגמים העכשוויים ואת הבדים המודרניים והאופנתיים ביותר.

מבחר עצום של וילונות
אם אתם מחפשים חנות וילונות בצפון המציעה מבחר רחב של סגנונות ובדים דן גאלרי היא הכתובת עבורכם. בין היתר, תוכלו למצוא אצלנו וילונות רומאיים, וילונות בד, וילונות אוסטריים, וילונות גלילה וילונות האפלה. אמנם וילונות בד נחשבו, מאז ומעולם, לוילונות הנפוצים ביותר, אך כיום יותר ויותר קונים מכירים גם ביתרונותיהם של הסוגים השונים, ההופכים עם השנים ליותר ויותר נפוצים. כך לדוגמא, וילונות רומאיים מתרוממים כלפי מעלה, בניגוד לוילונות בד הנפתחים לצדדים.

בדרך זו, נוצרים כפלים רחבים בוילון המוסיפים למראה העיצובי שלו. לעומת זאת, וילונות אוסטריים, הנראים כגלים, ישרו בביתכם אווירה מלכותית, שכן וילונות אלו נפוצים למשל באולמות אופרה ותיאטרון.

שילוב מבטיח של ידע וניסיון
חברת דן גאלרי היא בעלת ותק של כ- 30 שנה, אשר סייע בביסוס שמה בקרב כל מי שמחפש וילונות בצפון הארץ. אל אולם התצוגה והמתפרה הממוקמים במפרץ חיפה מגיעים מכל אזור הצפון בחיפוש אחר וילונות מעוצבים, התפורים בתפירה עילית ומבדים איכותיים.

אנחנו מתגאים בהיותנו החברה המובילה,המעצבת, מייצרת והמשווקת וילונות בצפון. גאווה זו מושתת על כוח האדם המקצועי ביותר, הן בהנהלה והן בצוות העובדים. הוילונות נתפרים על ידי תופרות איכותיות, המיומנות במגוון רחב של סגנונות תפירה. צוות המכירה משלב ידע בעולם הוילונות ובעולם העיצוב. והעובדה כי המקום כולו מנוהל בידי אדם המחזיק בהכשרה בתחום מכשור, בקרה ושרטוט בניין, מעניקה ללקוחותינו ערך מוסף, הודות ליכולתנו לספק פתרונות טכניים למגוון שונה של עיצובים ייחודיים של מעצבי פנים ואדריכלים.

בנוסף, אנו עובדים עם מעצבי פנים מובילים באזור, בשיתוף פעולה הדדי. מעצבים הנזקקים לעזרה בבחירה הוילונות ללקוחותיהם פונים אלינו, על מנת להגיע להתאמה מושלמת של הוילון לשאר הבחירות העיצוביות בבית. מנגד, לקוחות המחפשים וילונות בצפון ופונים אלינו שנעזור להם בבחירות העיצוביות מופנים לאחד ממעצבי הפנים המקושרים עמנו.

והרבה מעבר לכך
דן גאלרי היא לא רק הכתובת המתאימה למחפשים וילונות בצפון, אלא גם עבור אלו המחפשים פתרונות נוספים לעיצוב הבית. אצלנו תוכלו למצוא גם מבחר רחב של פרקטים, טפטים, ריפודי ספות וגם כמובן מבחר עצום של מוצרים משלימים לוילונות, כמו מוטות וסיומות.

בואו להיווכח בעצמכם
לאור כל מה שסיפרנו, אנו יכולים להעיד על עצמנו בפה מלא כי אנו הכתובת המתאימה לכל מי שמחפש וילונות בצפון ופתרונות עיצובים נוספים לבית. כעת, כל שנותר לכם לעשות זה רק לבוא, להתרשם ולמצוא את הוילון המתאים ביותר עבורכם.

לוגו של וואטסאפ שלח הודעה בווצאפ