וילונות בקריות

דן גאלרי הינו העסק המוביל בתחום וילונות בקריות

מאז היווסדו ב- 1982 בשם דן טקס בקרית מוצקין העסק מתפתח בתחום וילונות מעוצבים והוא עדכני במיוחד בכל הנוגע לוילונות כאשר דן מביא לציבור הלקוחות הנאמן את החידושים האחרונים בתחום הוילונות. עוד בתקופת שנות ה-60 מקובל היה להתקין וילונות בסגנון פלדים (תפירת שלשות / שלישית פליסה) וגם היום ניתן עדיין לראות כי אותו סגנון ממשיך להיות דומיננטי.

במשך השנים נוספו למגוון גם סגנונות נוספים, כאשר בעשור האחרון נכנסו לאופנה וילונות התפורים בסגנון תפירה הנקרא וילון רומאי/רומי, כמו כן כיום אנו מוצאים סגנון נוסף והוא תפירת הטבעות/רינגים אותו אימצו היבואנים המייבאים וילונות זולים מסין . בדן גאלרי, תוכלו למצוא מבחר גדול של כל הסגנונות וגם את העיצובים העדכניים ביותר, דן מחדש ומתעדכן בכל המוצרים הנוגעים לעיצוב הוילון ומוביל את תחום עיצוב וילונות בקריות, על כל החידושים שבו.

בתחום וילונות בקריות ניתן לראות את העסק דן גאלרי כפורץ דרך ואת מגוון העבודות שבוצעו ניתן למצוא בקטלוגים עמוסי צילומים בעסק עצמו וגם על מסך בעסק, דן גאלרי המציג מגוון עדכני של וילונות וכל אחד יוכל למצוא מתוך האפשרויות הרבות, את העיצוב המתאים לו ביותר ובמיוחד לפי טעמו האישי. כאשר הלקוחות מגיעים לאולם התצוגה המתחדש כל הזמן הם יכולים לצפות לדגמים עכשוויים ולבדים מודרניים ואופנתיים ביותר. העסק מוביל את אופנת הוילונות ומקבל את העדכונים האחרונים כל חודש.

במקום מתפרה עילית ואקסלוסיבית המעסיקה תופרות מהטובות ביותר בדרגת מומחיות גבוהה בתחומן, היודעות לתפור את סגנונות התפירה האקסקלוסיביות ביותר. כמו כן ניסיונו המקצועי של דן והידע אותו צבר במשך יותר משלושה עשורים עומדים לרשות הלקוחות ודן יכול לתת פתרונות טכניים לבעיות המתעוררות בבניה ובמקומות לא שגרתיים אשר עיצבו מעצבי הפנים או אדריכלי הבניין.כל זאת מעצם היות דן גם בעל הכשרה בתחום מכשור ובקרה ושרטוט בניין. הצוות בדן גאלרי גם הוא מקצועי בעל וותק וידע בעיצוב וילונות ונכון לבוא לעזרת הלקוח בייעוץ והכוונה המתאימים לכל אחד ואחד.

העסק דן גאלרי מאפשר גם לקבל המלצות על מעצבות ומעצבי פנים העובדים בשיתוף פעולה עם דן גאלרי , השירות בתחום עיצוב הוילונות ניתן גם למעצבי פנים, כאשר יש צורך בהתאמת המוצר הסופי לעבודת המעצב בשטח, כמו גם עזרה בפתרונות הצללה או הסתרה בשילוב העיצוב הנחוץ במקום.

דן גאלרי הינו עסק וותיק אשר הוקם בשנת 1982 על ידי דן אברהם (בשם דן טקס) וממוקם במפרץ חיפה בשדרות ההסתדרות 183 בכניסה לכביש השירות המוביל לתוך חוצות המפרץ בואכם מכיוון הקריות, בזמנו הוקמה החנות בקרית מוצקין בשד’ גושן כחנות טקסטיל לבית ולמשפחה, החנות הייתה ידועה ומוכרת ביותר במיוחד בקרב ציבור הנשים, אשר שנים רכשו מוצרי טקסטיל לביתן ולמשפחתן ,כאשר כמעט כל אישה ואישה בקריות תוכל לספר על חוויות הקניה המעולות אותן חוו בעסק, לאורך כל אותן השנים בהן ביקרה בבית העסק המוכר ביותר בקריות – דן טקס.

לוגו של וואטסאפ שלח הודעה בווצאפ