זמנית האתר בבנייה

וילונות הצללה

וילונות הצללה – לוויסות האור שנכנס אל הבית

פטנט המאה החום נס והאור נכנס – Plexi Light

וילונות הצללה מאפשרים לכם לקבוע את כמות האור הרצויה בבית

צילום הוילון המותקן בספרית האוניברסיטה.

צילום הוילון המותקן בספרית האוניברסיטה.

פלקסי לייט – הינה מערכת ייחודית המספקת הגנה יעילה נגד ההתחממות הנובעת משמש ישירה, תוך הפחתה משמעותית של הבוהק / סינוור ובמקביל מאפשרת הארת החלל הפנימי . מרבית הוילונות משמשים לחסימת מעבר האור לחלל החדר. בעוד ברוב המקרים וילונות עשויים מבד כזה או אחר, בשנים האחרונות נוספו בדי הצללה מיוחדים המשמשים לתפירת וילונות הצללה המאפשרים שליטה מלאה באור וכך משמשים כתחליף אידיאלי לתריסים, במידה ואינם קיימים.

הצלה בהצללה
כולנו אוהבים שהבית שלנו מלא באור השוטף את החלל. עם זאת, אנחנו פחות אוהבים שעם האור חודר גם החום ההופך את השהות בבית ללא נעימה, ואף מעלה את כמות החשמל הנצרכת לצורך קירורו. רוב סוגי הווילונות מעניקים לנו פתרון אידאליי לבעיה, שכן הם עמידים בפני חום ושמש ומצליחים למנוע את חדירתם אל הבית. הודות לשימוש בבדים מיוחדים אנו נהנים מיכולת שליטה מרבית באור, כך שכניסת האור והחום אל הבית תתאם את הכמות שנרצה.

יתרונות - Plexi Light:   דיוק אופטי הנדסי   התאמה אישית לפי מידה  חיתוך מעוצב של פסי ההצללה   חדירת אור מעולה וחללי הפנים הופכים לבהירים יותר

צילום המנגנון מקרוב – קיים גם חשמלי עם שלט יתרונות – Plexi Light:
דיוק אופטי הנדסי
התאמה אישית לפי מידה
חיתוך מעוצב של פסי ההצללה
חדירת אור מעולה וחללי הפנים הופכים לבהירים יותר

אופן פעולת - Plexi Light: הפחתה משמעותית ברמת החום מהשמש פסי הוילון מאפשרים קו נקי ושקוף קבלת שטח פנימי חופשי מסינוור מסילת הוילון מאיכות גבוהה

אופן פעולת – Plexi Light:
הפחתה משמעותית ברמת החום מהשמש
פסי הוילון מאפשרים קו נקי ושקוף
קבלת שטח פנימי חופשי מסינוור
מסילת הוילון מאיכות גבוהה

מימין:  שימוש ב- Plexi Light: מחדיר יותר אור טבעי, דוחה קרני שמש ומשאיר את האזור קריר יותר משמאל: שימוש בהצללה רגילה

מימין: שימוש ב- Plexi Light:
מחדיר יותר אור טבעי, דוחה קרני שמש ומשאיר את האזור קריר יותר
משמאל: שימוש בהצללה רגילה

 

התאמה לכל מטרה
כיום, ניתן למצוא מגוון רחב של וילונות בסגנונות שונים, מגוון עשיר של צבעים ודגמים וכמו כן גם מנגנוני הפעלה שונים ידניים או חשמליים:
• וילונות הצללה נגללים: וילונות הנגללים כלפי מעלה, בניגוד לוילונות הנפתחים לצדדים. ניתן לבחור ברמות שקיפות שונות של הבד על מנת להשיג אטימה חלקית או פחות מלאה מאשר באמצעות בדי הצללה.
• וילונות הצללה סילואט/ דואט מתאימים לכל סוגי המפתחים והחלונות, במיוחד לחלונות בעלי צורות הנדסיות מורכבות.
• וילונות הצללה ונציאניים מאפשרים כיוונון של האור הנכנס ובעלי עמידות צבע גבוהה במיוחד.
כמו כן, ישנם עוד סוגים שונים של וילונות המתאימים לגם למיקום באזורים בעייתיים יותר של הבית כמו למשל בנישות, בחלונות מעוגלים ועוד.

דוגמא להתקנה של הוילון החדשני- Plexi Light במבנה ציבורי.

דוגמא להתקנה של הוילון החדשני- Plexi Light במבנה ציבורי.

הדור החדש של ההצללה
כיום ישנו פטנט חדיש ויעיל הכובש במהירות את שוק וילונות ההצללה. מדובר על וילונות הצללה ורטיקליים ושקופים העונים לשם Plexi Light, ביבוא בלעדי לדן גאלרי. הוילונות בצורת פסים אנכיים, הניתנים לפתיחה חלקית או מלאה. מתאימים לשילוב בבית ובמשרד או כהפרדה בין חדרים ולכיסוי פתחים.

המערכת הייחודית מספקת הגנה יעילה נגד ההתחממות הנובעת משמש ישירה, תוך הפחתה משמעותית של הבוהק / סינוור ובמקביל מאפשרת הארת החלל הפנימי בשפע אור יום. טכנולוגיה יוצאת דופן זו, יוצרת תנאים אטרקטיביים ונוחים, בהם הפחתת טמפרטורת החדר, תוך החדרת אור נעים ובכך מסייעת בהפחת משמעותית של עלויות מיזוג האוויר והחשמל לתאורה.

Plexi -Light משלב חיסכון באנרגיה יחד עם הארת פנים טבעית. הפס הוורטיקאלי המיוצר מחומר אקרילי (PPM) שקוף, החוסם ומחזיר עד 95% מהחום ועד 90% מקרני השמש הישירים, תוך מתן של עד 92% כניסת אור, רך ונעים לחלל הפנימי. למרות חשיפה מתמדת לחום הכבד מהשמש הישירה – Plexi -Light נותר קריר למגע יד וזאת כיוון שקליטת החום של החומר הינה 2%- 3% בלבד.

הפתרון המתאים עבורכם
כל בית, כל נישה וכל חלון זקוקים לפתרון הצללה שהותאם במיוחד עבורכם. אצלנו בדן גאלרי תמצאו מענה איכותי, מרהיב ועיצובי לכל מקום ופינה אותם תרצו להצל. באולם התצוגה שלנו מגוון רחב של וילונות ופתרונות הצללה נוספים וייחודיים. בואו להתרשם ויחד למצוא את הפתרון המתאים עבורכם.

לוגו של וואטסאפ שלח הודעה בווצאפ