זמנית האתר בבנייה

פתרונות הצללה

פתרונות הצללה טובים עוזרים לכם לחסוך בכסף

פתרונות הצללה לבית ולמשרד: דן גאלרי – כל הפתרונות במקום אחד לא מעט אנשים חושבים כי פתרונות הצללה לבית, כגון וילונות, תריסים ועוד נועדו להעשיר את העיצוב ולשדרג את המראה. האמת היא שהם לא טועים, אך גם לא צודקים לגמרי. בעוד תחום פתרונות ההצללה מציע כיום מבחר עשיר של מוצרים בשלל עיצובים, מטרתם הראשונית הייתה ונותרה הצללה.

הצללה להצלה השמש החמה בישראל, המלווה אותנו לאורך מרבית ימות השנה, אמנם מהווה מקור חום נעים ומלטף בימי החורף, אך בקיץ התמונה משתנה. קרני השמש היוקדות חודרות אל הבית או אל המשרד, מחממות אותו ואת הנמצאים בו ומפריעה להתנהלות התקינה של חיי השגרה. השמש המסנוורת מפריעה לא פעם לצפייה בטלוויזיה, במסך המחשב, הקרנת מצגות וכדומה. בנוסף, הקיץ הארוך בישראל לא נותן לנו ולחלל הפוגה מן החום, והחלל אינו מצליח להתקרר, אפילו לא בשעות הלילה שהופכות חמות אף הן. אם כן, במיוחד בישראל פתרונות הצללה הינם הכרחיים בלא מעט בתי מגורים, משרדים וחללים אחרים.

תאוצה בתחום ההצללה לאור הצורך, התפתח בשנים האחרונות תחום ההצללה וניתן למצוא כיום מגוון עשיר של פתרונות הצללה לבית ולמשרד.לצד מבחר רב של סוגי וילונות, ביניהם וילונות גלילה, וילונות רומאיים, וילונות האפלה ועוד, ניתן למצוא פתרונות הצללה נוספים כמו תריסים ונציאנים ואחרים. הודות למבחר, יכול כל אדם לבחור פתרונות הצללה בהתאם לצרכיו, כמות האור בחלל, תקציבו וכמובן בעיצוב המושך את עינו. על אף הפיתוחים הרבים והשונים התחום ממשיך לצמוח ולהתפתח בכל עת. הצעקה האחרונה בתחום של פתרונות הצללה היא וילון ורטיקאלי שקוף Plexi-Light.

הוצאה משתלמת

בנוסף לתרומה העיצובית של פתרונות הצללה לחלל הבית, ובנוסף להגנה ולסינון קרני השמש היוקדות, לפתרונות ההצללה יש תרומה נוספת ומשמעותית עבורכם. הבחירה נכונה של פתרונות הצללה לבית מתבססת בין היתר על התאמה נכונה של סוג הבד לכמות האור החודר אל הבית, על קיומם או אי קיומם של תריסים ושיקולים נוספים. בחירת הפתרון המתאים תצליח לתרום משמעותית להפחתת הטמפרטורה בחלל החדר, תוך שמירה על כניסתו של אור נעים אל החלל. בכך תורמים פתרונות הצללה להפחת משמעותית בכמות האנרגיה הנצרכת בין אם לקירור החדר ובין אם לתאורה. חיסכון בצריכה משמעותו הוזלה ניכרת בחשבון החשמל. פתרונות הצללה איכותיים, בעלי עמידות גבוהה מהווים פתרונות ארוכי טווח. לכן הוצאה חד פעמית על פתרון הצללה מתאים לחלל, תחזיר את עצמה הודות לחיסכון המתמשך בהוצאות החשמל.

כל הפתרונות במקום אחד

חברת דן גאלרי פועלת בתחום פתרונות ההצללה כבר למעלה מ- 30 שנה. הידע המקצועי וניסיוננו העשיר מאפשרים לנו להתאים לכל בית ומשרד את הפתרון האידיאלי עבורו, הן מבחינה פרקטית והן מבחינה עיצובית. אנו מקפידים להתעדכן ולהתחדש בפיתוחים האחרונים בתחום, על מנת להמשיך ולהציע ללקוחותינו את הפתרונות הטובים ביותר בתחום. צרו קשר ונשמח לסייע לכם בדרך לבחירת הפתרון ההולם עבורכם.

לוגו של וואטסאפ שלח הודעה בווצאפ