זמנית האתר בבנייה

תריסים ונציאנים

תריסים ונציאנים – פתרון ההצללה הפופולארי ביותר בישראל

מעניקים הצללה מהשמש, בלי לאטום את הבית מאור.

התריסים ש’עשו עליה’ מוו נציה באיטליה התאקלמו במהרה בשוק הישראלי, והפכו לבחירה המועדפת בתחום. ויש לכך לא מעט סיבות.

60% זה מאה אחוז
תריס ונציאני כבר לא מוצר חדש בשוק הישראלי, אך באיטליה יש להם היסטוריה ארוכה עוד יותר. עוד במאה הקודמת הם הפכו פופולריים במיוחד וזכו גם לקבלת פנים אוהדת מהצרכן הישראלי. מהווים פתרון הצללה אידאלי הודות לעובדה כי הם מסננים כ- 60% בלבד מקרני השמש. בכך הם מצלים את הבית ומנעימים את השהות בו, מבלי לאטום אותו לחלוטין מפני אור היום והחמימות הנעימה שהוא מביא עימו, כפי שעושים סוגים אחרים של תריסים. הודות ליכולת המשחק המגוונת עם שלבי התריס, תוכלו ליהנות משליטה מלאה בכמות האור החודרת אל החדר, כמו גם בכמות האוויר בנוסף לכך, תוכלו גם לשלוט על רמת הפרטיות בחלל.

על חומר ועל צבע
מרביתם עשויים מאלומיניום, אך ניתן למצוא תריסים ונציאנים שעשויים מ- P.V.C, עץ מלא ואפילו פלסטיק. החומר המשמש להכנת המוצר משפיע רבות על אריכות החיים שלו, כמו גם על דרכי התחזוקה כמובן, שלבחירת החומר יש השפעה גם על מחירם בשוק.

ההמלצה היא לבחור אותם  מאלומיניום או עץ מלא בלבד. כיום, כבר ניתן למוצאם במבחר עשיר של צבעים, כשהבולטים שבהם הם אפור, שחור, לבן, כחול ושמנת. הצבעים המשמשים לצביעת התריסים הנם צבעים איכותיים המעניקים למוצר הגנה מרבית מפני רטיבות, דהייה, התקלפות הצבע ונזקים נוספים.

מנגנון ההפעלה
ניתנים לוויסות ופתיחה בצורה ידנית או באמצעות מנגנון חשמלי. התריסים יושבים על צירים ומחוברים זה לזה באמצעות מערכת חוטים, או מוטות המאפשרת שליטה מלאה בכיוון השלבים ומידת הרווח ביניהם.

בנוסף, ניתן להרים חלק מן התריס או את התריס כולו כלפי מעלה, על מנת לאפשר כניסה מלאה של האור או חשיפה אל הנוף. מנגד, ניתן לסגור את שלבי התריס לחלוטין לקבלת פרטיות מרבית ואטימה מוחלטת של האור.

לאן זה מתאים?
השילוב של הונציאנים מתאים לכל חדר בבית, כאשר השילוב המרבי של תריסים אלו הנו בחדרי המטבח. בנוסף, הם פופולריים במיוחד במשרדים, הודות ליכולת שלהם להעניק מראה מודרני ויוקרתי לכל חלל בו הם משולבים. כיום, משולבים לא רק על חלונות, אלא גם על דלתות זכוכית, קירות זכוכית וכדומה, במטרה להקנות פרטיות במידת הצורך. דוגמה בולטת לכך תוכלו למצוא בחדרי ישיבות, יציאה למרפסות ועוד.

ונציה בישראל
חברת דן גאלרי מספקת ומתקינה מגוון רחב של גדלים וצבעים לבתי עסק ולקוחות פרטיים. השילוב של מוצרים איכותיים, שירות אדיב, ייעוץ עיצובי- מקצועי והתקנה בבית הלקוח יחד עם למעלה מ- 30 שנות ניסיון בתחום, הופכים אותנו לכתובת המתאימה עבורכם.

אנו עובדים בשיתוף מלא עם אדריכלים ומעצבי פנים ומוצרינו משולבים בארגונים ומוסדות רבים, מרכזים קהילתיים, מסעדות, דירות לדוגמה ומקומות נוספים רבים. בנוסף, תוכלו למצוא אצלנו מבחר עשיר של וילונות בסגנונות שונים, טפטים, פרקטים ושלל מוצרים נלווים.

לוגו של וואטסאפ שלח הודעה בווצאפ