זמנית האתר בבנייה

בדים לוילונות

בדים לוילונות – במבחר אדיר, איכותי ונוח לטיפול

ניתן להשתמש במגוון בדים לוילונות, המבחר פשוט אדיר החל מבדי וואל ועד לבדי ג’אקרד, מבדים חלקים ועד בדים במרקם מקומט, מבדים דקיקים ועד בדים עבים, כטוב בעיני ההיוצר והמעצב .

אנו בדן גאלרי מקפידים על איכות הבדים, יחד אם דאגה לספק ללקוחתינו בדים, שהטיפול בהם יהיה קל ונוח ללקוח, גם באמצעים העומדים לרשותו בבית, וזאת מתוך ידע אותו רכשנו וניסיון אותו צברנו, במשך מעל 26 שנות פעילותינו בתחום הטקסטיל והוילונות.

סוגי בדים לוילונות קיימים, כמו שיפון, וואל, וואל מקומט, וואל מודפס, וואל רקום, וואל כותנה, וואל סינטטי, אורגנזה, קטיפה, כותנה, פוליאסטר, ג’קרד, פישתן .

בד וואל

בד וואל הינו בד דק רך ושקוף ,בעל רכות המאפשרת את גלישתו, בד הוואל משמש לתפירת וילונות וכמו כן גם לתפירת בגדים . ניתן לקבלו בצבעים שונים, כאשר הצבע היותר נפוץ הינו לבן ולרוב משתמשים בו לשמלות כלה ולוילונות, בדרך כלל הבד ארוג בשיטת השתי וערב ואם נצפה בבד באמצעות מיקרוסקופ בהגדלה משמעותית, נבחין בצורה המזכירה משבצות במחברת חשבון.את הבד אורגים בדרך כלל מסיבי משי טבעי וגם מסיבים סינטטיים.

בד וואל מקומט

מיוצר מבד וואל חלק מסיבים סינטטיים, אך עובר תהליך נוסף ומיוחד של קימוט עדין, תוך כדי הטבעתו של הקימוט בתהליך גיהוץ בחום גבוה, על ידי קיטור . הדוגמא המתקבלת נשארת גם לאחר הכביסה . הטיפול בבד קל וניתן לכבסו במים קרים עד פושרים בכביסה עדינה, במידת הצורך ניתן לגהצו בגיהוץ קל.

בד וואל רקום

כמו הנ”ל בתוספת רקמה.

בד וואל מודפס

כנ”ל בתוספת הדפסה.

בד וואל כותנה

כנ”ל, אך מסיבי כותנה, הבד פחות גמיש ופחות רך ומשמש גם ליצור וילונות וגם לביגוד, הבד נעים למגע ומשמש בתעשית הבגדים במיוחד לתפירת חולצות.

בד וואל סינטטי

כנ”ל כאשר הבד עשוי מסיבים סינטטיים וניתן לקבלו במגוון עשיר של צבעים מרהיבים וזאת מכיוון שניתן כיום לצבוע סיב סינטטי בכל צבע העולה על הדעת, הצבע נשמר לאורך זמן ודהייתו מזערית. הטיפול בבד זהה לטיפול בבדים סינטטים.

בד אורגנזה

בד אורגנזה הינו בד הדומה לבד הוואל כאשר בדרך כלל במקורו היה ארוג מסיבי משי. הבד נוקשה מעט ואינו גולש, הוא משמש גם לעיצוב וילונות וגם לעיצוב בגדים. כיום מיוצר גם מסיבים סינטטים אשר דומים לסיבי המשי מבחינת האפקט שהם יוצרים.

בד שיפון

בד השיפון הינו בד דק ושקוף המזכיר את בד הוואל אך אינו רך כמוהו, בד השיפון משמש לתפירת שמלות ערב ושמלות כלה, מאחר והבד נוקשה מעט הוא מאפשר את יצירת הנפח המוכר לנו משמלות הכלה, גם בד זה מיוצר באריגת שתי וערב והוא ארוג בדרך כלל מסיבי משי טבעי, או מסיבים סינטטיים.

בד ג’אקרד

בד זה נקרא על שם סוג האריגה אשר יוצר מרקם גס מעט כתוצאה מאריגה רב שכבתית, בדים אלו משמשים בייחוד כבדי ריפוד כמו כן לציפוי כריות נוי וכותרות לוילונות .

לוגו של וואטסאפ שלח הודעה בווצאפ