זמנית האתר בבנייה

וילון גלילה

וילון גלילה מבטל את הצורך בתריסים לחלונות

וילון גלילה מאפשר סינון מלא של קרני השמש וחיסכון באנרגיה

בית מלא באור וחמימות הוא בהחלט בית שכולנו נרצה לחיות בו. עם זאת, ישנן שעות בהן בכל זאת נרצה קצת הפוגה מן השמש החמה, בייחוד במדינה שטופת שמש כמו שלנו. וילון גלילה הוא כיום אחד המוצרים המובילים בתחום לפתרון הבעיה.

60 שניות על וילונות גלילה
וילון גלילה משמש להצללה של חללים. בניגוד לסוגים אחרים של וילונות, וילון גלילה מספק הצללה מלאה של אור השמש. זאת הודות לשילוב של בד האפלה מיוחד, שעבר תהליך של הקשחה על מנת להקנות לו אטימות מלאה. עם זאת, הודות לפתיחת הוילון כלפי מעלה, ניתן לכוונן את גובהו ואת מידת האור החודר אל החלל.

בבתים פרטיים, וילון גלילה מתאים לשילוב בכל חדר וניתן למצוא אותו בחדרי מגורים וחדרי שינה, כמו גם במטבחים, חדרי אמבטיה, נישות וכן הלאה. במקביל, וילון גלילה הוא גם בחירה אידיאלית, הן מבחינה פרקטית והן מבחינה עיצובית, גם במשרדים ובתי עסק שונים.

לכל מטרה יש בד
הבדים המשולבים בוילונות גלילה מיוצרים לרוב מבדים דוחי אבק, העמידים בפני חשיפה מרובה לשמש. לכן וילונות גלילה אינם מצריכים תחזוקה רבה והם נחשבים למוצר אמין שילווה אתכם לאורך שנים רבות.
כמובן, שאין חובה לבחור בוילון גלילה המשלב בד אטום לגמרי, וניתן לבחור מבין מגוון רחב של סוגי בדים, ביניהם בדי הצללה, בדי רשת ועוד. בנוסף, תוכלו לבחור בין בדים חלקים לבדים מודפסים והכל בהתאם לטעמכם האישי.

בחירת הבד תלויה כמובן בעיצוב שקיים בחלל החדר בו משולב הוילון, אך לא רק. הידעתם למשל כי בחירה נכונה של וילון גלילה יכולה להוביל אתכם לחיסכון משמעותי בצריכת האנרגיה? זאת הודות לאטימת קרני השמש והחום החודרים לחדר ומכאן הקטנת הצורך במיזוג החלל. בחירה בבד האפלה, אטום לחלוטין, מתאימה במיוחד לחלונות בהם אין תריסים. הוא מהווה תחליף מוצלח לתריס, ואוטם את אור השמש במידה מלאה. לעומת זאת, בחירה בבד מצליל תסייע להקנות פרטיות והצללה מבלי לאטום לגמרי את החלל. דוגמא נוספת היא הבחירה בבדי רשת, אשר מצלים על החדר מחד, אך מנגד מאפשרים לנו להמשיך ולהשקיף מבעד לחלון.

הפעלה חשמלית או בשיטת ‘עשה זאת בעצמך’
מנגנון הפתיחה והסגירה של וילון גלילה מגולל (ומכאן שמו) את בד הוילון על צינור שעשוי מאלומיניום או מפלסטיק. כיום, כמו בלא מעט מוצרים נוספים בתחום ההצללה, ניתן לבחור בין מנגנון גלילה ידני, באמצעות שרשרת משיכה מעוצבת המותקנת בצידו של הוילון, לבין מנגנון גלילה חשמלי. ניתן לקבע את וילון הגלילה בכל שלב רצוי, בדומה לתריסים ונציאנים (קישור לעמוד המתאים), ובכך לווסת את כמות האור החודרת אל החדר וחילופין את מידת ההצללה הרצויה.

לגולל באהבה
באולם התצוגה של חברת דן גאלרי תוכלו להתרשם ממגוון וילונות גלילה איכותיים. אנו מציעים מגוון בדים חלקים או מודפסים, ובכלל זה גם בדי האפלה, לשילוב בוילונות גלילה המופעלים ידנית או באמצעות מנוע חשמלי. אם אתם מחפשים וילון גלילה בואו להתייעץ עם הצוות המקצועי עתיר הניסיון שבחברתנו. אנו מציעים גם ליווי צמוד של מעצבת הבית, שתעזור לכם לבחור את הוילון המתאים ביותר עבורכם, ועבור הבית שלכם. נשמח לראותכם.

לוגו של וואטסאפ שלח הודעה בווצאפ