זמנית האתר בבנייה

וילונות בד

וילונות בד במגוון סגנונות ועיצובים בדן גאלרי

וילונות בד בדן גאלרי – כי איכות זו לא מילה גסה

2.20שילוב וילונות ברחבי הבית או המשרד משדרג כל עיצוב ועוזר ליצור את האווירה הרצויה בחלל. כאשר מדובר על וילונות בד מגוון האפשרויות מתרחב הודות למבחר עשיר של בדים, עיצובים ואפילו הדפסה בהתאמה אישית.

 

בטבעת זו
אחת הבחירות הפופולאריות ביותר של וילונות בד היא וילונות רינגים. רינגים הם שמם של טבעות העשויות מחומר הפליז (מתכת אל- חלד) ומוטבעות בראש הוילון. בעת התליה, מושחלות הטבעות על מוט הוילון. וילונות בד אלו מאפשרים חופש עיצובי מוחלט, החל מבחירת הבד הרצוי דרך בחירה ממגוון סוגי ועיצובי הטבעות ועד לבחירת מוט התליה. יתרה מכך, וילונות אלו אף ניתנים לשילוב עם סוגים שונים של וילונות, כמו למשל וילון רומאי, וילון פלדים, וילון כיווצים ועוד. למעשה, וילונות בד מסוג זה נתפרים בהתאמה אישית לבקשת הלקוח.

ראה זה פלד
עיצוב מרשים נוסף של וילונות בד הוא וילונות פלדים המקופלים בצורת בננה או שלשות. בדרך זו נוצר וילון מעוצב בעל מראה קלאסי, המשתלב גם עם כותרת וסוגים נוספים של וילונות במידה והדבר נדרש לצורך יצירת האווירה הרצויה בחדר. וילונות בד מסוג זה מתאימים במיוחד לחללים גדולים דוגמת סלון הבית, הודות למראה הייחודי שלהם, המשלב יוקרה יחד עם חמימות.

כיווץ מכוון
וילונות בד בסגנון כיווצים הינם הבחירה המתאימה עבור אלו המעוניינים בוילון בעל מראה עשיר ובעל נפח. וילונות כיווצים תפורים על סרט נוקשה לרוחבו מחוברים חוטים. לאחר התפירה נמשכים החוטים והוילון מכווץ בחלקו העליון, יוצר כיווצים מסודרים. הכיווץ בוילונות אלו נקבעים בהתאם לסוג הבד הנבחר על ידי הלקוח, כמו גם תוך התחשבות ברמת העושר המתבקשת מהוילון המעוצב.

גם בארץ התנהג כרומאי
אחד הסוגים היותר מרשימים של וילונות בד הוא וילונות רומאיים. בניגוד לוילונות הנפתחים לרוב לצדדים, וילונות רומאים מקופלים כלפי מעלה ויוצרים בדרך זו מראה גלי אלגנטי ונעים לעין. וילונות אלו מאפשרים לקבל רמות שונות של הצללה בהתאם לצרכינו על ידי בחירה בין וילונות בד רגילים או כאלו המשלבים בטנה או בטנה והאפלה. בנוסף, וילונות בד רומאיים ניתנים לגלילה ידנית באמצעות חוט או גלילה חשמלית בעזרת מפסק או שלט.

במה זה תלוי?
לעומת וילונות רינגים, התלייה של וילונות בד מסוג לולאות על המוטות נעשית בעזרת לולאות מבד. הוילונות הינם בעלי מראה נופל וחופשי ורצוי לשלב בהם שני צבעים לפחות. אפשרויות השילוב הן רבות וניתן לשלב 2 סוגי בדים בצבעים שונים או לבחור צבעים שונים לוילון וללולאות. וילונות אלו מתאימים במיוחד לחדרי שינה ולחדרי ילדים. כיום, אף ניתן להדפיס על וילונות הבד מבחר דוגמאות ותמונות האהובים על הילד , כמו קבוצת הכדורגל אהובה, דמויות טלוויזיוניות וכדומה, על מנת לעצב עבורו את הוילון המושלם.

גולת הכותרת
אחת הדרכים המבטיחות לשדרג כל וילון בד היא באמצעות כותרות בד לוילונות. כותרת לוילון עוזרת לתחום ולמסגר אותו, ולא אחת משמשת על מנת להסתיר את ארגזי התריס אשר אינם משתלבים בעיצוב בחדר. כותרות בד מגיעות במגוון צורות וסוגים: כותרות קשיחות, לולאות זרוקות, כותרת ישרה או בצורת קשת, עם חרוזים נתלים בקצוות ובלי וכן הלאה וכן הלאה.

איכות היא לא מילה גסה
בדן גאלרי תמצאו מגון עשיר של וילונות בד, המעוצבים על ידי מעצבים בעלי ניסיון רב. נשמח לסייע לכם בתהליך בחירת הוילון המתאים ביותר עבורכם, תוך הקשבה ויחס אישי לכל לקוח. בתהליך הבחירה נשים דגש על סוג הבד (או הבדים), עיצוב הבד, מבנה התפירה, סוג הוילון והאביזרים הנלווים לו.

לוגו של וואטסאפ שלח הודעה בווצאפ