זמנית האתר בבנייה

וילונות למשרד

וילונות למשרד – כל השיקולים בדרך לבחירה נכונה

וילונות למשרד בוחרים לפי שיקולים פרקטיים, אסתטיים ואפילו גם שיווקיים

בהתחשב בכמות השעות שאנו מבלים בעבודה אין להקל ראש בעת הבחירה של וילונות למשרד. אלו אמורים לענות על צרכים פרקטיים כמו פרטיות והצללה, אך גם לתרום לעיצוב המשרד ולתדמית המתאימה לו.

הבית השני שלנו
עבור לא מעט אנשים משמש המשרד כבית שני, לאור השעות הרבות שאנו מבלים בו. לכן, בחירת וילונות למשרד אינה שונה בהרבה מבחירת וילונות לבית. גם כאן, מומלץ לבחור וילונות למשרד התואמים את טעמכם האישי, שכן סביר להניח שתבלו לא מעט שעות בנוכחותם. עם זאת, בעת בחירת וילונות למשרד יש לשים גם לא מעט דגש על השימושים הפרקטיים שלו.

שומרים על הפרטיות
כיום, לא מעט בנייני משרדים נבנים כך שמעטפת הבניין עשויה כולה מחלונות. יתרה מכך, משרדים רבים מעוצבים כך שהקירות הפנימיים שלהם עשויים גם הם מזכוכית המפרידה בין המשרדים האישיים וחדרי הישיבות. במקרים אלו, המטרה הראשונה של וילונות למשרד היא ליצור פרטיות בעת הצורך, כמו למשל בעת ניהול ישיבה. וילונות למשרד אם כן מקלים בהשגת המטרה, שכן בהינף יד והסטת וילון נשיג את הפרטיות הנחוצה.

לא לשכוח הצללה
העיצוב המודרני של בנייני המשרדים המשלב חלונות רבים מכניס אל המשרד אור רב. אור טבעי מקנה אווירה נעימה וחמימה במשרד ועוזר לעובדים לא להרגיש ‘כלואים’ במשרד גם כשהם נאלצים לעבוד שעות רבות. אף על פי כן, ישנן שעות בהן אין ברירה אלא לווסת את כמות האור הנכנסת אל המשרד. הדבר הכרחי אף יותר עבור אלו העובדים מול מחשב, והאור הרב לא אחת מסנוור ומפריע לראות את המופיע על המסך. לכן, וילונות למשרד צריכים לענות גם על הצורך הפרקטי של הצללה.

גם וילונות משדרים הצלחה
וילונות למשרד עוזרים כמובן גם לשדרג את העיצוב במשרד. כפי שציינו בהתחלה העיצוב צריך להתאים לטעם האישי אך גם לאמירה השיווקית ולתדמית העסק. וילונות למשרד עוזרים לנו לשדר את האווירה הרצויה ולהרשים את השותפים העסקיים, הלקוחות, באי המשרד וכמובן את העובדים. כך למשל, וילונות ונציאנים הינם בחירה אהובה על משרדים רבים שכן הם מקנים למשרד מראה של עסק רציני, מדויק, אמין ומבוסס. מנגד, משרדים משפחתיים יותר בוחרים וילונות למשרד העוזרים ליצור אווירה חמה ומשפחתית כמו וילונות בד.

כל התנאים מבשילים
הבחירה בוילונות למשרד צריכה להתחשב הן בתנאים הפנימיים הקיימים בתוך חלל המשרד והן בתנאים החיצוניים הרלוונטיים. תנאים הפנימיים אותם יש לקחת בחשבון הם מהו אופי המשרד והקו העיצובי שלו, האם ישנם ליקויי בניה שנרצה לטשטש, מהי כמות האור שנרצה שיכנס למשרד. לצד אלו ישנם כמובן גם השיקולים הרלוונטיים לבחירת הוילון כמו צבע, סוג הוילון, סוג הבד, אופן הפתיחה והסגירה שלו ועוד. כאשר אנו מתייחסים לתנאים החיצוניים יש להתחשב בכמות הרעש הסביבתי מחוץ למשרד, איזה נוף נרצה להדגיש או להסתיר, כיוון השמש ועוד.


למשרד שלך מגיע את הטוב ביותר
בדן גאלרי תוכלו להתרשם ממגוון עשיר של וילונות למשרד. שפע של סוגים, צבעים וסגנונות אשר יעזרו לכם להקנות למשרד את המראה הנכון והמתאים וכמובן שגם היפה. נשמח לחלוק עמכם את הידע והניסיון הרבים שצברנו לאורך שנותינו הרבות בתחום ולעזור לכם לבחור וגם להתקין וילונות למשרד.

לוגו של וואטסאפ שלח הודעה בווצאפ