זמנית האתר בבנייה

מוטות לוילונות

מוטות לוילונות – הבסיס לכל וילון

ישנם הרבה מאוד סוגי מוטות לוילונות מכל מיני חומרים וצבעים, ולפי בקשת הלקוח ניתן להתאימם לוילון המבוקש. על המוטות לוילון מושחלים וילונות מסוגים שונים כגון: רינגים (טבעות), לולאות, קשירה וכו’.

למוטות מצרפים ראשי מוטות/סופיות אשר משלימים את המראה למראה אחיד, שלם ויפה כאחד והם סוגרים את קצוות המוטות. ישנם צבעים וצורות שונות של ראשי מוטות, המגוון הוא רחב מאוד.

מוטות לוילונות
את האביזרים כגון: מוטות לוילונות ניתן להשיג בדן גאלרי וזאת, כהשלמת השרות לאחר רכישת הוילון. המוטות עצמם קיימים במבחר חומרים וגוונים, כגון עץ ומתכת. גווני העץ הטבעי כמו אורן, דובדבן וחום וגווני המתכת, כמו ברונזה, נחושת ומוזהב. את המוטות אנו מתאימים בצבעם, עיצובם ובהרכבם לוילון, למשל: עץ או מתכת יותאמו לגוון וסוג הוילון כך: לוילון בעל טבעות ברונזה נתאים מוטות מתכת בגוון ברונזה התואמים לצבע הטבעת ולקוטרה. לוילון בעל טבעות בגוון נחושתי נבחר מוט מתכת בגווני הנחושת. כמובן שגם גוון הטבעות הותאם מראש לגוון הוילון באופן שישתלב אם הבד. למוטות עץ נתאים וילונות עם לולאות בד או עם טבעות בצבע ברונזה צהבהב למוט מעץ אורן ולטבעות נחושת נתאים מוט עץ דובדבן.

כל המוטות לוילונות מורכבים לפי דרישת המתקין והמלצת המעצב לתקרה או לחזית באמצעות אביזרי חיבור מתאימים , קימות גם רוזטות המאפשרות את התקנת המוטות בין קירות, מחיצות או דפנות הכל לפי הצורך . אנו יודעים בדיוק באיזה אביזר להשתמש ונעזור גם לכם לבחור את האביזר הדרוש להתקנה במידה ותבקשו להתקין את הוילון בעצמכם.

accesoriesP1_03

סיומות
גם למוטות עץ וגם למוטות הברזל קיימים סיומות/סופיות/עיטורים המותקנים בקצותיהם. הם מגיעים במבחר צורות וגימורים, חלקם כמו כדור, וחלקם בעלי עיצוב אחר כמו פרח, עלה, ענף, וכו’ המסתלסל לכיוונים שונים, כך שהם מוסיפים עיצוב אומנותי לוילון.

2

קישוטים
קיימים גם מוצרים נוספים המשלימים את עיצוב הוילון ומקשטים אותו כמו חרוזים ושרשראות הניתנות לתליה על מוטות לוילונות בקצותיו או במרכזו ואפילו בהצמדה לוילון, השרשראות מעוצבות בצורת קריסטלים, חרוזים, לבבות, פרחים, פומפונים, חבלים שזורים וחוטים הקלועים כצמות ועוד כיד הדמיון. קישוטים אלה מוסיפים חן לעיצוב ולאווירה הכללית, באפשרותם לשדרג וילון רגיל לוילון יוקרתי, בעל נופך המייחד ומעשיר את הוילון.

3

 

 

לוגו של וואטסאפ שלח הודעה בווצאפ