זמנית האתר בבנייה

ריפוד ספות

ריפוד ספות רק בדן גאלרי

כמה פעמים נקשרתם לרהיט כזה או אחר בבית לתקופה מסוימת בחייכם? כמה פעמים הבטחתם לעצמכם שאין שום סיכוי בעולם שתזרקו את הספה הישנה? כמה פעמים רציתם לשנות את המראה של הסלון, לשדרג או להתחדש? דן אברהם, אחת האושיות המוכרות בתחום הבדים גאה להציג בפניכם ריפוד ספות ברמה שלא הכרתם!

התקציב והמחיר
לפני שניגשים לעבודה חשוב מאוד לדעת כמה כסף בדיוק אתם רוצים ויכולים להשקיע בספה החדשה שלכם. ריפוד ספות עלול לעיתים להגיע למחירים גבוהים, במיוחד אם אתם לא יודעים למי לפנות ואתם חושבים שהאופציות שיש מצומצמות ומעטות. הדבר הראשון שמנחה את העבודה הוא התאמת הבד ושיטת העבודה לתקציב שהשקעתם. כדי לאמוד את המחיר הכללי יש לקבל מידות מדויקות ולעיתים אפילו לראות את הספות שבבית.

עבודת ריפוד ספות בסלונים רבים מושפעת מהעיצוב של הפריט: רמת קימורים, צורתה הכללית של הספה, אופי הסלון וכמובן הבד המבוקש. דן אברהם, שייסד את דן גאלרי לפני כ-29 שנים, מחזיק ברזומה עשיר והיצירתיות שלו בעולם הבדים מיוחדת במינה. במידה וקיבלתם הצעה ל-ריפוד ספות שאינה מתיישבת עם התקציב והצורה בה אתם מעוניינים אתם מוזמנים לצלצל ולשתף אותנו, יחד, אנו מאמינים, שנמצא את הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

העבודה והבדים
ריפוד ספות כמוהו כעבודה מיוחדת ועדינה שלא כל יד יכולה לבצע בצורה מושלמת. בעבר, הרפד השכונתי היה זה שמציע לנו את שירותיו, אולם היום רמת העיצוב ויוקרת הפריט אינן מאפשרות לנו לקבל שום פשרות. הריפוד הינו מקצוע לכל דבר ויש להתייחס אליו בכובד ראש. ראשית, יש להתאים את סוג הבד ולהתאים את הטקסטורה לאופי הכללי של האווירה בחדר. במידה ומדובר בספות מיוחדות ומעוצבות יש להתחשב ברמת הקימורים, דבר שעלול לעיתים להשפיע על המחיר.

נקודה חשובה נוספת שיש לקחת בחשבון היא בחירת בד איכותי שיתאים להרגלים של יושבי הבית. כך, למשל, ריפות ספות אמור לתת לכם מענה גם למקרים בהם אתם נוהגים לאכול סביב הסלון. במקרים בהם ישנם ילדים בבית יש לבחור בד איכותי שעדיין יהיה נוח וקל לניקוי. יש לחשוב על בד שעמיד בפני נוזלים וכתמים וכמובן להתאים בד חזק שימנע, עד כמה שאפשר, חורים וקרעים כאשר יבוא במגע עם חפץ חד.

עונות משתנות
לא אחת אנו עדים לאופנה או שיק מסוים שפתאום שוטף כמו גל צונאמי את הארץ הקטנה שלנו. לעיתים רבות אנו נתקלים בבקשות שונות של לקוח שרוצה ריפות ספות שיזכיר בדיוק מראה מסוים ששבה את ליבו בטיול או במסע כזה או אחר. ריפוד מקצועי פירושו להביא שלל רחב של פתרונות ולענות לכל אותן בקשות מיוחדות שאת התשובה להן לא תמצאו בשום מקום אחר ורק בדן גאלרי.

כריות וקישוטים אחרים
לאחר שבחרתם את הבד הרצוי והתאמתם את הריפוד המושלם כדאי מאוד לחשוב גם על התאמת האלמנטים הנלווים. ריפוד ספות אמור כמובן להתאים גם לכריות ולמעשה עבודת הריפוד של אלה אינה שונה במהותה מאלה. במשך 29 השנים בהן דן אברהם שירת את אלפי לקוחותיו הוא תמיד מצא את ההתאמה הטובה ביותר בין רצון המזמין לעיצוב הכללי וכמובן לתקציב.

דן גאלרי נבנה ונוסד ע”י דן אברהם (בעל תוארM.B.A מאוניברסיטת חיפה) בשנת 1982. מאז ועד היום דן הספיק ליצור מהפך בעולם הוילונות והבדים בישראל. עבודותיו הנדירות מקשטות את בתיהם של אלפי בני אדם ומעבר לכך, גם מלונות ובתי עסק רבים בחרו בעיצוב המיוחד של דן גאלרי כדי להשרות יופי וצבע שאין שני להם.

לוגו של וואטסאפ שלח הודעה בווצאפ