זמנית האתר בבנייה

וילונות

סוגי וילון – רומאי, אוסטרי, גלילה, בד, האפלה
וילון רומאי – מורכב ממנגנון משיכה או מנגנון שרשרת ( מומלץ ) והוא מתרומם כלפי מעלה, בעת סגירת הוילון נוצרים כפלים רחבים (כמו “פליסה”) המוסיפים שיק לוילון,כשהוא פתוח הוא נפרש מלמעלה למטה

וילון רומאי – לפעמים השמש היא רק תירוץ
וילון רומאי משמש להצללה, אך גם כפריט עיצובי לכל דבר. מבין המגוון העשיר והרחב של סוגי וילונות, בשנים האחרונות הוילון הרומאי הוא הבחירה המועדפת על מעצבי פנים, אדריכלים וכמובן לקוחות פרטים.

בדים לוילונות – במבחר אדיר, איכותי ונוח לטיפול
ניתן להשתמש במגוון בדים לוילונות, המבחר פשוט אדיר החל מבדי וואל ועד לבדי ג’אקרד, מבדים חלקים ועד בדים במרקם מקומט, מבדים דקיקים ועד בדים עבים, כטוב בעיני ההיוצר והמעצב .

עיצוב וילונות שייך לתחום עיצוב פנים
עיצוב וילונות הוא מקצוע בפני עצמו. בכדי להתאים את הוילון הנכון לחדר, כדאי מאוד להיעזר בשירותיו של מעצב וילונות, אשר יודע לשלב באופן מקצועי את הבדים מהם עשוי הוילון לחדר, באופן כזה שתיווצר הרמוניה יחד עם כל הפריטים בחדר.

התקנת ווילונות רצוי שתעשה בעזרת מתקין מוסמך
התקנת ווילונות נראית לכאורה כפשוטה, אכן ישנם מספר מקרים בהם ההרכבה פשוטה, אך גם בהתקנה שנראית קלה יכולים לצוץ בעיות, לכן רצוי להיעזר בשרותיו של מתקין מקצועי בעל נסיון…

מוצרים משלימים
את האביזרים כגון: מוטות לוילונות ניתן להשיג בדן גאלרי וזאת, כהשלמת השרות לאחר רכישת הוילון. המוטות עצמם קיימים במבחר חומרים וגוונים, כגון עץ ומתכת. גווני העץ הטבעי כמו אורן, דובדבן וחום וגווני המתכת, כמו ברונזה, נחושת ומוזהב.

קישורים
תערוכת עיצוב הבית- בתערוכה תוכלו לשוטט “בנוחות” ולהנות ממגוון רחב של מציגים בתחום עיצוב הבית ועיצוב פנים.
וילונות בד במגוון סגנונות ועיצובים בדן גאלרי
וילונות בד בדן גאלרי – כי איכות זו לא מילה גסה. שילוב וילונות ברחבי הבית או המשרד משדרג כל עיצוב ועוזר ליצור את האווירה הרצויה בחלל. כאשר מדובר על וילונות בד מגוון האפשרויות מתרחב הודות למבחר עשיר של בדים, עיצובים ואפילו הדפסה בהתאמה אישית.
וילונות למשרד – כל השיקולים בדרך לבחירה נכונה
וילונות למשרד בוחרים לפי שיקולים פרקטיים, אסתטיים ואפילו גם שיווקיים. בהתחשב בכמות השעות שאנו מבלים בעבודה אין להקל ראש בעת הבחירה של וילונות למשרד. אלו אמורים לענות על צרכים פרקטיים כמו פרטיות והצללה, אך גם לתרום לעיצוב המשרד ולתדמית המתאימה לו.

לוגו של וואטסאפ שלח הודעה בווצאפ